O pohár hejtmana Zl. kraje 2 kolo TJ Nedašov vs. TJ Štítná

31. 7. 2016

O pohár hejtmana Zl. kraje 2 kolo TJ Nedašov vs. TJ Štítná  1:5

Branky :  Vaculík T. 2, Hnaníček, Jan Hrnčiřík, Šenkeřík

Ohlasy trenéra: Zápas jsme zvládli hlavně po taktické stránce, na soupeře jsme byli přichystaní. Splnili jsme to, co jsme si v kabině řekli. Soupeři jsme nabídli v úvodu zápasu pokutový kop, který nevyužil a od té doby jsme měli zápas pod kontrolou. Velmi dobře zachytal brankář, který v průběhu zápasu zneškodnil tři vyložené brankové situace. Neméně cennou složkou byla obrana i záloha. Jen v útoku, který dneska odvedl černou práci, se nedokázal nikdo gólově prosadit.  Měli jsme výborný nástup do druhého poločasu, kdy jsme hned ve 46. minutě proměnili první naše dotyky s míčem v rozhodující branku. Dá se říct, že zápas už se jen dohrával. Hosté korigovali v posledních minutách čestnou brankou na 5:1