Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Štítná A vs. TJ Kelč

11. 9. 2016

TJ Štítná A vs. TJ Kelč  3:2

Po třech prohraných zápasech v řadě už si Štítná nemohla dovolit další zaváhaní a s kým jiným se odrazit na vítěznou vlnu, něž-li s předposledním týmem tabulky.
Celý zápas se odehrával v rytmu nepřesností na obou stranách, většina hráčů domácího celku se nemůže delší dobu dostat do své obvyklé formy a stále se hledá. První minuty zápasu nasvědčovaly remízovému utkání. Štítná si vytvářela slibné příležitosti, jež buď vychytal hostující brankář, nebo se sama obrala o zakončení nepřesnou finální přihrávkou. Ale byly to hosté, kteří se z jediné šance prvního poločasu radovali 0:1. Hosté poté přestali hrát a Štítná se začala dostávat do tempa. Ve 40. minutě se nejrychleji po faulu na Chovančíka zorientoval Liška T., jež blesku-rychle rozehrál přímý kop, na který si naskočil nikým nehlídaný Hrnčiřík Jan a pohodlně vyrovnal do odkryté brány 1:1.
Druhý poločas začal jako ten první a dlouho se nic nedělo. V 70. minutě byl na polovině hřiště faulován Smolka, ale rozhodčí nechal hru nepochopitelně pokračovat, hosté toho využili a místo toho aby zakoply míč prošli pasivní obranou, která přestala hrát a dali branku na 1:2. ( Branka připadá na vrub hráčům, kteří přestali hrát, jelikož se hraje, dokud rozhodčí nezapíská.) Vypadalo to, že Hosté pojedou domů se třemi body, ale při Štítné stali snad všichni svatí. V rozmezí od 85-89 minuty domácí otočili zásluhou Tomáše Lišky ( krásná branka přímo z rohového kopu) a Jaroslava Lišky jehož centrovaný míč po ojedinělé akci domácích si srazil hostující obránce smolně do své branky 3:2. Snad už z našich hráčů spadne nervozita a navážou na výkony z kraje sezony.

Foto Michaela Maňasová
tj-stitna-n.-vlari-a---tj-kelc.jpg

Pro další fotografie klikněte na úvodní fotku